Author: s***y
Date:
Review: Jewelry bow for me love 💕
Màu sắc: Hồng
Kích thước: Một cỡ
Price: 129.200₫
Original Price: 182.000₫
| Composition | 100% Polyester |
| Material | Pu |
| Closure Type | Zipper |
| Color | Pink |
| Pattern Type | Halloween |
| Shapepattern | Trapezoid |
| Style | Cute |
| Batteries Included | No |
| Chiều cao | 1 cm |
| Chiều dài | 19.5 cm |
| Chiều rộng | 13 cm |
| SKU | sb2411263753080331 |
Author: s***y
Date:
Review: Jewelry bow for me love 💕
Màu sắc: Hồng
Kích thước: Một cỡ
Author: N***3
Date:
Review: super cute bag no smell better in person
Màu sắc: Hồng
Kích thước: Một cỡ
Author: m***h
Date:
Review: Puas hati. Memang happy shopping dengan Shein. Barang berkualiti dan banyak tema yang menarik.pilih sahaja mana yang disukai
Màu sắc: Hồng
Kích thước: Một cỡ
Author: m***r
Date:
Review: LIKE PLEEEEEASE I loved it its very colorfuL anD very good quality for the price I payed. It helped me actually and its so stylish. So happy with she in and my order arrived in a week so happy 🩷
Màu sắc: Hồng
Kích thước: Một cỡ
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm